UBio X-Face

یک دستگاه تشخیص چهره بی نظیر

دستگاه حضور و غیاب Ubio X  Face  از سری High Performance شرکت Virdi کره جنوبی، یک دستگاه کامل بیومتریک با قابلیت تشخیص چهره، کارت و کد است. این دستگاه امکان تشخیص چندین چهره در حال حرکت Walk-through  تا فاصله ۳ متری را دارد. با نصب دوربین حرارتی یا تب سنج میتوان از ورود افراد دارای تب بالا به مجموعه ممانعت به عمل آورد. در صورتی که تمایل دارید از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری نمایید کافی است فقط این گزینه را در دستگاه  فعال نمایید ( از طریق سرور و یا روی ترمینال). 

ظرفیت و سرعت تشخیص این دستگاه حیرت آور است! با ظرفیت ۲۰.۰۰۰ چهره، در حالت بارگذاری کامل شناسایی زیر ۱ ثانیه انجام میگیرد. 

این دستگاه دارای درجه حفاظت IP65 میباشد.

یکی از دغدغه‌های سازمانها با تعداد زیاد پرسنل، وارد کردن اولیه دیتا و ضبط تصاویر پرسنل است. این نگرانی با استفاده از دستگاه حضور و غیاب Ubio X Face برطرف شده است! زیرا این دستگاه به شما امکان تعریف کارکنان با استفاده از عکس پرسنلی را میدهد! (!easy -peasy)

دستگاه Ubio X Face امکان شناسایی بافت زنده را دارد و در برابر روشهای متعدد جعل هویت ( عکس، ویدئو و ماسک ۳ بعدی) و حملات spoofing از سامانه شما محافظت مینماید.این دستگاه با استفاده از فناوریهای نور مرئی Visible Light و مادون قرمز IR امکان شناسایی حتی در نورهای بسیار شدید تا ۲۵۰۰۰ لوکس را به شما میدهد. 

این دستگاه با نرم افزار تحت وب Ubio Alpeta هماهنگی کامل دارد.

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio X Face ویردی
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio X Face ویردی