Ubio X Pro 2

یک دستگاه کامل حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 از سری High Performance شرکت Virdi کره جنوبی، یک دستگاه کامل بیومتریک با قابلیت تشخیص چهره، اثرانگشت و کارت و کد است. این دستگاه امکان تشخیص چندین چهره در حال حرکت Walk-through  تا فاصله ۳ متری را دارد. با نصب دوربین حرارتی یا تب سنج میتوان از ورود افراد دارای تب بالا به مجموعه ممانعت به عمل آورد. در صورتی که تمایل دارید از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری نمایید کافی است فقط این گزینه را در دستگاه  فعال نمایید ( از طریق سرور و یا روی ترمینال). 

ظرفیت و سرعت تشخیص این دستگاه حیرت آور است! با ظرفیت ۲۰.۰۰۰ چهره، در حالت بارگذاری کامل شناسایی زیر ۱ ثانیه انجام میگیرد. 

یکی از دغدغه‌های سازمانها با تعداد زیاد پرسنل، وارد کردن اولیه دیتا و ضبط تصاویر پرسنل است. این نگرانی با استفاده از دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 برطرف شده است! زیرا این دستگاه به شما امکان تعریف کارکنان با استفاده از عکس پرسنلی را میدهد! (!easy -peasy)

دستگاه Ubio X Pro 2 امکان شناسایی بافت زنده را دارد و در برابر روشهای متعدد جعل هویت ( عکس، ویدئو و ماسک ۳ بعدی) و حملات spoofing از سامانه شما محافظت مینماید.این دستگاه با استفاده از فناوریهای نور مرئی Visible Light و مادون قرمز IR امکان شناسایی حتی در نورهای بسیار شدید تا ۲۵۰۰۰ لوکس را به شما میدهد. 

اگر از قابلیت اثر انگشت دستگاه استفاده نمی‌کنید و یا نیاز به IP65 دارید، پیشنهاد ما به شما دستگاه حضور و غیاب Ubio X Face  میباشد. این دستگاه با نرم افزار تحت وب Ubio Alpeta هماهنگی کامل دارد و میتوان از نرم افزار Unis نیز استفاده نمود.

قابلیت نصب تب سنج و دوربین حرارتی

دستگاه Ubio X Pro 2 به کمک دوربین حرارتی آپشنال، میتواند دمای بدن افراد را تشخیص دهد و در صورت تب داشتن، دسترسی شخص به داخل مجموعه رد شده و دیتا در سرور مرکزی ذخیره میگردد.

دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 با قابلیت نصب تب سنج و دوربین حرارتی

معرفی آسان کاربران و کارکنان

وقتی تعداد پرسنل یک سازمان از ۵۰ نفر بیشتر شد، مدیریت سامانه‌های حضور و غیاب سازمانی بدون فناوریهای روز میتواند یک کابوس باشد! اما با امکان ثبت چهره با عکسهای پرسنلی، یا ارسال عکس موبایل ( همراه با تایید مدیر) دیگر نیازی به معرفی مجدد تمامی پرسنل به دستگاه نمی‌باشد. 

دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 امکان ثبت نام کاربران تنها با تصاویر پرسنلی را میدهد و نیازی به معرفی اولیه کارکنان نیست!
دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 امکان بی‌نظیری در مدیریت ارباب رجوع میدهد.
دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 امکان جعل هویت را به صفر میرساند.
دستگاه حضور و غیاب Ubio X Pro 2 میتواند 20 هزار کاربر را در کمتر از 1 ثانیه شناسایی کند. این دستگاه در شرایط نور بسیار شدید هم کارایی دارد.